Menu
Košík

Adaptéry a redukcie k cúvacím kamerám pre originálne autorádiá, displeje, navigácie

Adaptéry na prepojenie cúvacej kamery s originálnym autorádiom, displejom, monitorom, mediálnym, alebo navigačným systémom. Jednoduché prepojenie zabezpečí rýchlu a kvalitnú montáž cúvacej kamery bez poškodenia súčasného systému.

SKU: Volkswagen, Škoda, Seat
Redukcia pre napojenie cúvacej kamery k originálnemu monitoru vo vozidlách Škoda, Volkswagen a Seat. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky bez ohľa..
10,50 €
Bez DPH:8,75 €
SKU: Volkswagen, Škoda, Seat
Kábel pre napojenie cúvacej kamery k originálnemu monitoru vo vozidlách Škoda, Volkswagen a Seat. Na rozdiel od adaptéru ADP-010 sa tento adaptér používa v prípade, že už máte v konektore napojené iné funkcie, takže ich vďaka tomuto adaptéru nestratíte, ale doplníte ich o cúvaciu kameru. O..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
SKU: Mazda 3 hatchback (2013 - 2018)
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom pre vozidlá Mazda. Pomocou tohto adaptéra napojíte cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkovacia kamera sa napája na 20 pinový kon..
23,50 €
Bez DPH:19,58 €
SKU: RCD510, RNS510, RNS315, Bolero, Columbus, Amundsen, Seat M.S. (2.1 a 2.2)
Adaptér na zapojenie cúvacej kamery pre originálne autorádiá Volkswagen, Škoda a Seat. Adaptér prevádza farebný kódovaný signál CVBS na RGBS tak, aby mu originálne rádio porozumelo a zobrazilo obraz vysielajúci z parkovacej kamery. Tento adaptér je možné použiť pre originálne autorádiá Volkswagen, Š..
70,00 €
Bez DPH:58,33 €
SKU: univerzálny FAKRA RCA
Redukcia Fakra RCA na pripojenie cúvacej kamery, video prehrávačov, alebo TV prijímačov s originálnym monitorom pre značky: Audi, Ford, Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen a Volvo . Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
SKU: Fiat a Mitsubishi MY 2013 - 2018
Redukčný adaptér na prepojenie cúvacej kamery s originálnym monitorom pre vozidlá Fiat a Mitsubishi s modelovými rokmi 2013 - 2018. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. V servisnom menu monitora budete môcť tiež aktivovať a nastaviť funkciu ak..
17,50 €
Bez DPH:14,58 €
SKU: Honda 8" i-MID (bezdotykový)
Redukcia pre napojenie cúvacej kamery k originálnemu systému vozidiel Honda s 8" monitorom i-MID. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť parkovaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkova..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
SKU: Subaru MY 2006 - 2013
Redukcia na pripojenie cúvacej kamery k originálnemu displeju Subaru pre modelové ročníky 2006 - 2013. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky bez ohľadu ..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
SKU: Suzuki MY 2012 - 2021
Redukcia pre pripojenie cúvacej kamery k originálnemu displeju vozidiel Suzuki s modelovými rokmi 2012 - 2021. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Kábel sa pripája zo zadnej časti jednotky originálneho monitora Garmin alebo Suzuki SLDA. ..
17,50 €
Bez DPH:14,58 €
SKU: Mazda MY 2006 - 2014
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym monitorom pre vozidlá Mazda s modelovými rokmi 2006 - 2014. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkovacia ka..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
SKU: Ford Sync 1 (FORD NAV MFD LOW)
Redukcia na pripojenie cúvacej kamery k originálnemu systému pre vozidlá Ford s 5" monitorom FORD NAV MFD LOW. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Pa..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
SKU: Sync 2, Sync 3
RCA redukčný adaptér na prepojenie cúvacej kamery pre osobné vozidlá Ford alebo cúvacie kamery pre dodávky Ford s originálnym systémom Sync 2 alebo Sync 3. Pomocou RCA konektora zabudovanom na káblovom zväzku budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej..
39,00 € 50,00 €
Bez DPH:32,50 €
SKU: Jeep Wrangler JK (2007 - 2018)
RCA redukčný adaptér na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom pre vozidlá Jeep Wrangler. Pomocou tohto RCA konektora napojíte cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkovacia kamera s..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
SKU: MZD s/ bez navi, BOSE alebo iný výrobca
Redukcia na pripojenie cúvacej kamery k originálnemu displeju vozidiel Mazda. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkovacia kamera sa napája na..
26,50 €
Bez DPH:22,08 €
SKU: Media Nav, Media Nav Evolution
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom Media Nav a Media Nav Evolution pre Renault, Dacia a Opel. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spia..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
SKU: Touch, Touch Go, Touch Go Plus, SD Navi, Bespoke
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom pre vozidlá Toyota (Touch, Touch Go, Touch Go Plus) Subaru (SD Navi) a Scion (Bespoke). Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originál..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
SKU: Toyota GEN5 / GEN6
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom pre vozidlá Toyota GEN5 a GEN6. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení spiatočky. Parkovacia kamera sa..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
SKU: Toyota MFD GEN5 a GEN6 s navigáciou
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym multifunkčným systémom vozidiel Toyota typu MFD GEN5 a GEN6 s navigačným systémom. Pomocou tohto adaptéra môžete napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa automaticky zobrazí na originálnom displeji po zar..
17,50 €
Bez DPH:14,58 €
SKU: Toyota Touch 2, Touch 2 Go, Touch 2 Go Plus, Entune 2.0, Link
Redukcia na prepojenie cúvacej kamery s originálnym systémom Toyota Touch 2, Touch 2 Go, Touch 2 Go Plus, Entune 2.0 a Link. Pomocou tohto adaptéra budete môcť napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaradení..
22,50 €
Bez DPH:18,75 €
SKU: Ford Focus Mk4 so Sync 3
Kabeláž na prepojenie cúvacej kamery s vybranými druhmi Ford Focus Mk4 s originálnym systémom Sync 3. Pomocou RCA konektora zabudovanom na káblovom zväzku viete napojiť cúvaciu kameru bez poškodenia kabeláže vo vozidle. Obraz z cúvacej kamery sa zobrazí automaticky na originálnom displeji po zaraden..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zobrazenie 1 až 20 z 25 (2 stránok)