Menu
Košík

Cúvacie a iné kamery pre pohotovostné vozidlá

SKU: pre vozidlá bez tretieho brzdového svetla
Univerzálna cúvacia kamera s brzdovým svetlom je vhodná pre:vozidlá bez tretieho brzdového svetla karavany dodávky pohotovostné vozidlá autobusy špeciálne upravené vozidláUniverzálne brzdové svetlo s parkovacou kamerouCúvacia kamera v treťom brzdnom svetle ..
115,00€ 170,00€
Bez DPH:95,83€
SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera značky VESTYS pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene veľmi kvalitná a odolná. Pri tejto kamery ponúkame možnosti ako napr. výber rozlíšenia a  farebné prevedenie v čiernej a bielej farbe. Je možné použiť ju ako cúvaciu kameru alebo na..
45,00€
Bez DPH:37,50€
SKU: Automaticky uzatvárateľný kryt / IR nočný režim / Odolná konštrukcia / 4-PIN výstup
Pri kamere VESTYS HIDE sa už nemusíte starať o to, či je zasnežená, zarosená od vody alebo zašpinená od prachu. Vďaka automaticky uzatvárateľnému krytu sú tieto starosti navždy minulosťou. Ochranný kryt sa automaticky otvorí pri zapnutí kamery a automaticky sa uzavrie po vypnutí kamery. Je to jednod..
95,00€
Bez DPH:79,17€
SKU: Dve samostatne nastaviteľné kamery / IR nočný režim / Vysoké rozlíšenie / 4-PIN výstupy
Cúvacia kamera VESTYS DUO vďaka dvom nezávisle pohybujúcim sa optikám ponúka vodičovi ešte väčší prehľad o tom, čo sa deje za vozidlom. Táto duálna kamera má rozsah pohľadu pre prvú kameru 170° a pre druhú kameru 120°. Kamera má vynikajúcu viditeľnosť aj v noci vďaka zabudovaným IR diódam. Táto ..
96,00€
Bez DPH:80,00€
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejších kamier pre úžitkové vozidlá na trhu. ..
56,00€
Bez DPH:46,67€
SKU: Sledovanie mŕtveho uhla / Konzola na okrúhlu tyč / IR nočné videnie / Vysoké rozlíšenie / 4-PIN výstup
VESTYS ROUND je odolná univerzálna kamera, ktorá má vďaka uchyteniu na špeciálnu konzolu možnosť flexibilného nastavenia. Kameru je možné uchytiť v rôznych polohách a zároveň otáčať takmer vo všetkých smeroch. Vďaka jej univerzálnosti je možné použiť ju napr. ako prednú kameru (sledovanie diani..
65,00€ 80,00€
Bez DPH:54,17€
SKU: Bočné sledovanie / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie / 4-PIN výstup
Bočná kamera VESTYS SIDE je vďaka svojmu tvaru a spôsobu uchytenia určená primárne na sledovanie bočnej časti vozidla. To znamená, že zachytí nielen mŕtvy uhol, ale zvýši aj bezpečnosť na bočnej strane vozidla počas jazdy. Kamera má odolné kovové telo a tvrdené sklo, ktoré chránia optiku a vnút..
55,00€ 75,00€
Bez DPH:45,83€
SKU: Širokouhlý záber / IR nočný režim / 4-PIN výstup
Kamera WIDE Side je ideálnou kamerou pre inštaláciu na bočnú časť vozidla, resp. na sledovanie bočných a mŕtvych uhlov počas jazdy. Či ide o dlhý príves alebo kratší karavan, každý vodič jednoznačne ocení pozorovanie bočných strán priamo na monitore. Má aerodynamický tvar, ktorý zabezpečuje lepšie o..
59,00€
Bez DPH:49,17€
SKU: Výkon LED 8x3W / 1154 lumenov / odolná konštrukcia / 4-PIN výstup
VESTYS WORK je kvalitná kamera s moderným senzorom a širokouhlou optikou, ale zároveň aj výkonné pracovné svetlo so svietivosťou až 1154 lúmenov vďaka 8 výkonným 3W LED modulom. Svetlo má rozptyl 65° a dokáže nasvietiť vzdialenosť až 45 m. Pracovné svetlo VESTYS WORK sa uchytáva pomocou ner..
99,00€
Bez DPH:82,50€
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)