Menu
Košík

Cúvacie kamery Subaru

SKU: Sedí na Impreza, Forester, Legacy, Outback
Cúvacia kamera pre osobné vozidlá Subaru presne zasadne na miesto osvetlenia nad vašou ŠPZ. Inštalácia kamery je jednoduchá, bez mechanického poškodenia karosérie vozidla. Cúvacia kamera v osvetlení ŠPZ je navrhnutá tak, že jednoducho demontujete pôvodné osvetlenie ŠPZ a nahradíte ho našou cúvacou k..
39,00 € 50,00 €
Bez DPH:32,50 €
SKU: Sedí na Legacy
Cúvacia kamera pre Subaru Legacy presne zasadne na miesto osvetlenia nad vašou ŠPZ. Inštalácia kamery je jednoduchá, bez mechanického poškodenia karosérie vozidla. Cúvacia kamera v osvetlení ŠPZ je navrhnutá tak, že jednoducho demontujete pôvodné osvetlenie ŠPZ a nahradíte ho našou cúvacou kamerou, ..
39,00 € 50,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Cúvacie kamery Subaru sú navrhnuté tak, aby sedeli na všetky typy monitorov s analógovým (RCA) pripojením kamery. V prípade, ak váš monitor v aute nemá analógové pripojenie alebo si nie ste istí, kontaktujte našu technickú podporu. Cúvacie kamery Subaru sa jednoducho inštalujú výmenou svetla osvetľujúceho ŠPZ alebo výmenou rukoväte kufra. Všetky cúvacie kamery Subaru majú kvalitnú širokouhlú optiku, nočné videnie, inštaláciu bez vŕtania do auta a najvyššie krytie proti prachu a vode. Cúvaciu kameru Subaru je možné vybrať z viacerých prevedení podľa typu automobilu, nasvietenia ŠPZ pomocou žiarovky alebo LED osvetlenie ŠPZ. Do cúvacích kamier vieme zabudovať rozšírenia ako napr. nočný režim so 4-LED prisvetlením alebo dynamické trajektórie, ktoré vytáčajú parkovacie čiary v závislosti od pohybu vozidla.