Menu
Košík

Cúvacie a iné kamery pre autobusy, mikrobusy, minibusy

SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera značky VESTYS pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene veľmi kvalitná a odolná. Pri tejto kamery ponúkame možnosti ako napr. výber rozlíšenia a  farebné prevedenie v čiernej a bielej farbe. Je možné použiť ju ako cúvaciu kameru alebo na..
45,00€
Bez DPH:37,50€
SKU: Automaticky uzatvárateľný kryt / IR nočný režim / Odolná konštrukcia / 4-PIN výstup
Pri kamere VESTYS HIDE sa už nemusíte starať o to, či je zasnežená, zarosená od vody alebo zašpinená od prachu. Vďaka automaticky uzatvárateľnému krytu sú tieto starosti navždy minulosťou. Ochranný kryt sa automaticky otvorí pri zapnutí kamery a automaticky sa uzavrie po vypnutí kamery. Je to jednod..
95,00€
Bez DPH:79,17€
SKU: Dve samostatne nastaviteľné kamery / IR nočný režim / Vysoké rozlíšenie / 4-PIN výstupy
Cúvacia kamera VESTYS DUO vďaka dvom nezávisle pohybujúcim sa optikám ponúka vodičovi ešte väčší prehľad o tom, čo sa deje za vozidlom. Táto duálna kamera má rozsah pohľadu pre prvú kameru 170° a pre druhú kameru 120°. Kamera má vynikajúcu viditeľnosť aj v noci vďaka zabudovaným IR diódam. Táto ..
96,00€
Bez DPH:80,00€
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejších kamier pre úžitkové vozidlá na trhu. ..
56,00€
Bez DPH:46,67€
SKU: Bočné sledovanie / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie / 4-PIN výstup
Bočná kamera VESTYS SIDE je vďaka svojmu tvaru a spôsobu uchytenia určená primárne na sledovanie bočnej časti vozidla. To znamená, že zachytí nielen mŕtvy uhol, ale zvýši aj bezpečnosť na bočnej strane vozidla počas jazdy. Kamera má odolné kovové telo a tvrdené sklo, ktoré chránia optiku a vnút..
55,00€ 75,00€
Bez DPH:45,83€
SKU: Širokouhlý záber / IR nočný režim / 4-PIN výstup
Kamera WIDE Side je ideálnou kamerou pre inštaláciu na bočnú časť vozidla, resp. na sledovanie bočných a mŕtvych uhlov počas jazdy. Či ide o dlhý príves alebo kratší karavan, každý vodič jednoznačne ocení pozorovanie bočných strán priamo na monitore. Má aerodynamický tvar, ktorý zabezpečuje lepšie o..
59,00€
Bez DPH:49,17€
SKU: Interiérová kamera / Otočná konzola / IR nočný režim / 4-PIN výstup
Už z názvu tejto kamery vyplýva, že je navrhnutá a určená primárne do interiéru vozidiel. VESTYS INSIDE je vhodná ako kamera do autobusu, karavanu či do nákladného priestoru. Využitie v autobuse je pravdepodobne najužitočnejšie, nakoľko pomocou nej môžete sledovať bezpečnosť a správanie pasažiero..
49,00€
Bez DPH:40,83€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)