Menu
Košík

Ostatné príslušenstvo k cúvacím kamerám

SKU: odstránenie chybovej hlášky pre RCD330
Toto relé sa používa na pozdržanie videosignálu z parkovacej kamery aj po vyradení spiatočky. Toto relé môže byť použité na napájanie cúvacej kamery v ktoromkoľvek automobile na uľahčenie parkovania, avšak pri niektorých autorádiách je potrebné z dôvodu, aby sa neobjavila chybová hláška.Princíp fung..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Odrušovací filter je určený na odstránenie problémov s obrazom z kamery po naštartovaní auta. Pri niektorých modeloch vozidiel dochádza pri naštartovaní k rušeniu alebo rozpadu signálu spôsobeného nestabilným napätím z alternátora, a to väčšinou v prípade zapojenia na svetlo spiatočky. Odrušovací fi..
8,00€
Bez DPH:6,67€
CANBUS odporový dekodér pre žiarovky dokonale rieši chybovú hlášku vášho auta o vypálenej žiarovke v prípade, že ste pôvodnú vláknovú žiarovku nahradili LED žiarovkou (smerovky, brzdové svetlá, hmlovky, osvetlenie nad ŠPZ, atď. ...). Toto zariadenie funguje na princípe prídavného odporu, ktorý simul..
3,00€
Bez DPH:2,50€
Jednoduchý 2A menič napätia so vstupom 9V až 36V a výstupom 12V pre zapojenie elektroniky vo vozidle. Používa sa napríklad pri inštalácií cúvacích kamier a monitorov v kamiónoch, autobusoch, karavanoch a priemyselnej techniky.  BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE: Dôrazne odporúčame, aby bol tento druh z..
8,00€
Bez DPH:6,67€
SKU: 12V 40A / 4-Pin
Spínacie relé 12V 40A je určené pre vozidlá, ku ktorým chcete namontovať cúvaciu kameru. Spínacie relé je súčiastka pozostávajúca zo spínača a cievky (elektromagnetu), ktorá pôsobením elektrického prúdu v jednom obvode zapne, alebo v druhom obvode preruší, elektrický prúd. Pri správnom zapojení fung..
8,00€
Bez DPH:6,67€
SKU: menič napätia z 24V na 12V (3A)
Menič napätia do auta sa používa vtedy, keď potrebujete pripojiť zariadenie s napájaním 12V do elektrického obvodu vozidla s 24V napätím (kamióny, priemyselné stroje a vozidlá). PRED KÚPOU: Ak si nie ste stopercentne istí výberom produktu, kontaktujte našu technickú podporu a pripravte si nasledujú..
15,50€
Bez DPH:12,92€
SKU: menič napätia z 12V na 5V
Menič napätia do auta sa používa na pripojenie zariadení určených na napájanie 5 V do elektrického obvodu automobilu. Adaptér je vybavený mini USB konektorom pre pohodlné pripojenie napr. k navigáciám, cúvacím kamerám do automobilu a iným elektronickým zariadeniam do auta.Technické špecifikáci..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Adaptér prevádza signál z NTSC na PAL a opačne z PAL na NTSC. Balenie obsahuje aj USB napájací kábel na pripojenie k elektrickému obvodu automobilu. Prevodník je možné vďaka USB pripojeniu použiť nielen v aute, ale aj všade tam, kde je to potrebné. Prevodník signálu PAL-NTSC sa používa na konverziu ..
21,00€
Bez DPH:17,50€
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)