Menu
Menu
Košík

Blog RSS Feed

Peter 0 120
V dnešnej dobe sa cúvacie kamery stávajú štandardnou výbavou mnohých moderných vozidiel.  Poskytujú vodičom dodatočnú vrstvu bezpečnosti a pohodlia pri cúvaní a parkovaní.  Cúvaciu kameru si môžete nainštalovať do vozidla aj dodatočne, avšak mnohí majitelia vozidiel sa stretávajú s problémami pri inštalácii a používaní cúvacích kamier, pričom jedný..
Peter 0 135
Cúvacie kamery sú užitočným nástrojom pre všetky typy vozidiel, no ich výhody sú obzvlášť zreteľné v prípade karavanov a obytných áut. Tieto veľké vozidlá ponúkajú fantastickú slobodu a pohodlie pri cestovaní, no ich manévrovateľnosť môže byť náročná, najmä pri cúvaní. V tomto článku sa pozrieme na to, ako cúvacie kamery môžu zlepšiť vašu bezpečnos..
Peter 0 127
V rýchlo s a rozvíjajúcom svete automobilovej technológie ostáva bezpečnosť prvotným záujmom. Od zavedenia bezpečnostných pásov po integráciu systémov pokročilej asistencie vodiča (ADAS) prešla technológia bezpečnosti vozidiel dlhou cestou. Medzi týmito inováciami sa cúvacie kamery ukázali ako kritický nástroj pri zvyšovaní bezpečnosti a operatívne..
Peter 0 303
Cúvacia kamera je moderným doplnkom, ktorý sa stáva stále populárnejším medzi majiteľmi motorových vozidiel. Jej účel je jednoduchý, no jej význam je nesmierne dôležitý: zabezpečiť bezpečnosť a pohodlie pri cúvaní. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko dôvodov, prečo by ste mali uvažovať o inštalácii cúvacej kamery vo svojom vozidle. Či už ste skú..
0 1680
Je logické, že manévrovanie s kamiónom je oveľa zložitejšie než s klasickým osobným automobilom. Môžu za to rozmery samotného vozidla a nejedenkrát i ťažký náklad, ktorý sa skrýva v návese. Vodiči kamiónov sú preto častými účastníkmi dopravných nehôd, ktoré už na prvý pohľad vyzerajú desivo. Aj v prípadoch, keď vodič kamiónu nepríde k úrazu, min..
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)