Menu
Košík

UNIVERZÁLNE PARKOVACIE KAMERY

Univerzálne parkovacie kamery je možné inštalovať na všetky osobné, úžitkové alebo nákladné autá. 

Parkovacia kamera do auta UNI-METAL je elegantná, pevná, moderná, s kvalitným CMOS senzorom a možnosťou rozšírenia o dynamické trajektórie, či prisvetlenie. Pre bezpečnejšie cúvanie je možné do kamery zakomponovať 8-LED prisvetlenie, ktoré pomáha osvetľovať vozovku pri zníženej viditeľnosti. Túto un..
29,00€ 37,00€
Bez DPH:24,17€
Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach. Pomocou kĺbiku si môžete cúvaciu kameru nastaviť (hore/ dole) do požadovaného uhla pohľadu. Drži..
42,00€
Bez DPH:35,00€
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vhodná ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním. Parkovacia kamera UNI-VAN MINI je úplne vodotesná (IP67), má celokovové telo, takže je pevná a odol..
60,00€
Bez DPH:50,00€
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00€ 75,00€
Bez DPH:43,33€
Parkovacia kamera UNI-CUBE je ekonomická univerzálna kamera. Parkovaciu kameru UNI-CUBE možno rozšíriť o dynamické trajektórie, ktoré uľahčujú parkovanie pomocou vytáčania parkovacích čiar. Je jej možné doplniť aj zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť v znížených svetelných podmienkach. Kamera..
22,00€
Bez DPH:18,33€
SKU: vhodná na rovné plochy karosérii
Parkovacia kamera UNI-DRILL je vhodná pre rovné a mierne šikmé karosérie vozidiel. Jej výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací uhol až 150°. Parkovaciu kameru UNI-DRILL máme v ponuke aj s možnosťou rozšírenia o prisvetlenie pomocou 8-LED, ktoré pomáhajú osvetľovať vozovku pri zníženej ..
20,50€
Bez DPH:17,08€
SKU: Parkovacie senzory s cúvacou kamerou
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou UNI-SENSOR sú vhodné ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním pomocou dvoch svetelných LED diód, ktoré pomáhajú nasvietiť cestu. Parko..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)