Menu
Košík

Univerzálne parkovacie kamery

Univerzálne parkovacie kamery je možné inštalovať na všetky osobné, úžitkové alebo nákladné autá. 

Parkovacia kamera do auta UNI-METAL je elegantná, pevná, moderná, s kvalitným CMOS senzorom a možnosťou rozšírenia o dynamické trajektórie či prisvetlenie. Pre bezpečnejšie cúvanie je možné do kamery zakomponovať 8-LED prisvetlenie, ktoré pomáha osvetľovať vozovku pri zníženej viditeľnosti. Túto uni..
29,00 € 37,00 €
Bez DPH:24,17 €
Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera, ktorú je možné rozšíriť o nočný režim s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach alebo aj o dynamické trajektórie, ktoré pomáhajú navádzať ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170°. Kameru ponúkame v dvoch rozlíšeniach, a to v štandardnom SD (488p) alebo vo vysokom AHD (720p). Ak si chcete vychutnať jemnejší obraz s množstvom detailov, odpor..
60,00 €
Bez DPH:50,00 €
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00 € 75,00 €
Bez DPH:43,33 €
Parkovacia kamera UNI-CUBE je ekonomická univerzálna kamera. Parkovaciu kameru UNI-CUBE je možné rozšíriť o dynamické trajektórie, ktoré uľahčujú parkovanie pomocou vytáčania parkovacích čiar. K dispozícii je tiež možnosť doplniť  ju aj o zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť v znížených ..
39,00 € 50,00 €
Bez DPH:32,50 €
SKU: vhodná na rovné plochy karosérii
Parkovacia kamera UNI-DRILL je vhodná pre rovné a mierne šikmé karosérie vozidiel. Jej výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací uhol až 150°. Parkovaciu kameru UNI-DRILL máme v ponuke aj s možnosťou rozšírenia o prisvetlenie pomocou 8-LED, ktoré pomáhajú osvetľovať vozovku pri zníženej ..
20,50 €
Bez DPH:17,08 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)