Menu
Košík

Cúvacie senzory

SKU: čierne, strieborné
Parkovacie senzory dopĺňajú obraz z cúvacej kamery na monitore o číselnú vizualizáciu vzdialenosti od objektu a zároveň aj o zvukovú signalizáciu pri parkovaní. Po prepojení parkovacích senzorov s cúvacou kamerou sa vám na obrazovke zobrazí obraz z kamery doplnený o grafickú vizualizáciu vzdial..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00€ 75,00€
Bez DPH:43,33€
SKU: Parkovacie senzory s cúvacou kamerou
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou UNI-SENSOR sú vhodné ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním pomocou dvoch svetelných LED diód, ktoré pomáhajú nasvietiť cestu. Parko..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

V tejto kategórii nájdete samostatné cúvacie senzory napr. s možnosťou prepojenia s parkovacou kamerou, ale aj cúvacie senzory v kombinácii už so zabudovanou parkovacou kamerou.