Menu
Košík

Univerzálne cúvacie kamery pre dodávky


Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera, ktorú je možné rozšíriť o nočný režim s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach alebo aj o dynamické trajektórie, ktoré pomáhajú navádzať ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / Širokouhlý záber / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie / 4-PIN výstup
Kamera pre nákladné a úžitkové vozidlá VESTYS ONE Univerzálna kamera VESTYS ONE je už na pohľad veľmi robustná, čo je aj jej najväčšou výhodou. Kamera má najširší pozorovací uhol z našej ponuky a to až 170 stupňov. Vďaka vysokej vodeodolnosti, ale aj celkovej odolnosti použitých materiálov je kamer..
59,00 € 75,00 €
Bez DPH:49,17 €
Univerzálna cúvcia kamera pre dodávky a karavany:Uchytenie kamery je navrhnuté tak, aby sedela na väčšinu typov dodávok, karavanov a mikrobusovParkovacia kamera pre dodávky a karavany UNI-VAN Univerzálna cúvacia kamera pre dodávky a karavany UNI-VAN môže byť podľa výberu vy..
75,00 €
Bez DPH:62,50 €
SKU: pre vozidlá bez tretieho brzdového svetla
Univerzálna cúvacia kamera s brzdovým svetlom je vhodná pre:vozidlá bez tretieho brzdového svetla karavany dodávky pohotovostné vozidlá autobusy špeciálne upravené vozidláUniverzálne brzdové svetlo s parkovacou kamerouCúvacia kamera v treťom brzdnom svetle ..
115,00 € 170,00 €
Bez DPH:95,83 €
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170°. Kameru ponúkame v dvoch rozlíšeniach, a to v štandardnom SD (488p) alebo vo vysokom AHD (720p). Ak si chcete vychutnať jemnejší obraz s množstvom detailov, odpor..
60,00 €
Bez DPH:50,00 €
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00 € 75,00 €
Bez DPH:43,33 €
SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera pre nákladné vozidlá Vestys Classic Univerzálna kamera Vestys Classic pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene veľmi kvalitná a odolná. Je možné použiť ju ako cúvaciu kameru alebo na pozorovanie okolia pre kamióny, dodávky, karavany, príves..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
SKU: vhodná na rovné plochy karosérii
Parkovacia kamera UNI-DRILL je vhodná pre rovné a mierne šikmé karosérie vozidiel. Jej výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací uhol až 150°. Parkovaciu kameru UNI-DRILL máme v ponuke aj s možnosťou rozšírenia o prisvetlenie pomocou 8-LED, ktoré pomáhajú osvetľovať vozovku pri zníženej ..
20,50 €
Bez DPH:17,08 €
SKU: Pre doplnenie bezdrôtového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárovanie / Rýchle spojenie / Širokouhlý záber
Bezdrôtová kamera VESTYS WideView 150 je plne kompatibilná s naším bezdrôtovým setom VESTYS AHD ku ktorému je možné pripojiť až 4 takéto kamery. So širokouhlou optikou až 150 stupňov umožňuje kamera monitorovať väčšiu oblasť okolo vozidla, čím zlepšuje bezpečnosť pri manévrovaní, a práci. Jej infra ..
75,00 € 90,00 €
Bez DPH:62,50 €
Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlíšenie
SKU: Vysoké rozlíšenie AHD / Jednoduché ovládanie / Rýchle spojenie / pripojenie až 4 kamier súčasne
Jednoznačne najjednoduchšie riešenie ako vo vozidle prepojiť kameru s monitorom je bezdrôtovo. Pri väčšine lacných setov môže byť tento bezdrôtový signál sprevádzaný rušením a výpadkami, avšak pri AHD bezdrôtovom sete je to úplne inak - obraz je čistý, stabilný a dokonca vo vysokom rozlíšení. P..
179,00 € 210,00 €
Bez DPH:149,17 €
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Kamera pre karavan i úžitkové vozidlá Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejšíc..
45,00 € 56,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)