Menu
Košík

Univerzálne cúvacie kamery pre dodávky

Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach. Pomocou kĺbiku si môžete cúvaciu kameru nastaviť (hore/ dole) do požadovaného uhla pohľadu. Drži..
42,00€
Bez DPH:35,00€
SKU: Vysoké rozlíšenie / Širokouhlý záber / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie
Univerzálna kamera VESTYS ONE je už na pohľad veľmi robustná, čo je aj jej najväčšou výhodou. Kamera má zaoblené tvrdené sklo, vďaka čomu má nielen širší pozorovací uhol, ale aj vyššiu odolnosť proti nárazu napríklad kamienkov z cesty, ktoré sa od nej ľahšie odrazia bez poškodenia skla. Vďaka vysoke..
59,00€ 75,00€
Bez DPH:49,17€
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN je vhodná pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera sa inštaluje na vrchnú časť automobilu s pohľadom dolu a je možné ju po inštalácii natáčať podľa potreby. Cúvacia kamera UNI-VAN je vybavená širokouhlou kamerou s pozorovacím uhlom 120° a nočným videním. Pre bezp..
85,00€ 120,00€
Bez DPH:70,83€
SKU: Kompaktné rozmery / IR nočné videnie / Vysoké rozlíšenie
Kamera VESTYS ONE Mini sa aj napriek svojim malým rozmerom v mnohom vyrovná svojim väčším sestrám, resp. kamerám s väčšími rozmermi. Je plná najmodernejších technológií a je obzvlášť vhodná pre inštaláciu na miesta, kde nemáte dostatok priestoru pre umiestnenie kamery s klasickým rozmerom. Kame..
49,00€
Bez DPH:40,83€
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vhodná ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním. Parkovacia kamera UNI-VAN MINI je úplne vodotesná (IP67), má celokovové telo, takže je pevná a odol..
60,00€
Bez DPH:50,00€
SKU: Vysoké rozlíšenie / Odolná konštrukcia / IR nočný režim
Univerzálna kamera VESTYS SIMPLE je obzvlášť vhodná ako parkovacia, resp. cúvacia kamera na kamión, karavan, autobus, pracovné a poľnohospodárske stroje a vozidlá, ale aj pre pohotovostné vozidlá. Kamera je nielen odolná voči nárazu, ale má aj vysokú vodeodolnosť a odolnosť voči prachu, snehu, atď....
45,00€
Bez DPH:37,50€
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00€ 75,00€
Bez DPH:43,33€
SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene kvalitná a odolná. Je možné použiť ju ako cúvaciu, či pozorovaciu kameru na kamióny, dodávky, karavany, prívesy, návesy, pracovné a stavebné stroje a vozidlá. Vďaka vodeodolnosti a kovovému telu, je možné ..
45,00€
Bez DPH:37,50€
SKU: Automaticky uzatvárateľný kryt / IR nočný režim / Odolná konštrukcia
Pri kamere VESTYS HIDE sa už nemusíte starať o to, či je zasnežená, zarosená od vody, či zašpinená od prachu. Vďaka automaticky uzatvárateľnému krytu sú tieto starosti navždy minulosťou. Ochranný kryt sa automaticky otvorí pri zapnutí kamery a automaticky sa uzavrie po vypnutí kamery. Je to jednoduc..
95,00€
Bez DPH:79,17€
SKU: Dve samostatne nastaviteľné kamery / IR nočný režim / Vysoké rozlíšenie
Cúvacia kamera VESTYS DUO vďaka dvom nezávisle pohybujúcim sa optikám ponúka vodičovi ešte väčší prehľad toho, čo sa deje za vozidlom. Táto duálna kamera má rozsah pohľadu pre prvú kameru 170° a pre druhú kameru 120°. Kamera má vynikajúcu viditeľnosť aj v noci vďaka zabudovaným IR diódam. Táto o..
96,00€
Bez DPH:80,00€
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón
Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejších kamier pre úžitkové vozidlá na trhu. ..
56,00€
Bez DPH:46,67€
SKU: Parkovacie senzory s cúvacou kamerou
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou UNI-SENSOR sú vhodné ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním pomocou dvoch svetelných LED diód, ktoré pomáhajú nasvietiť cestu. Parko..
40,00€
Bez DPH:33,33€
SKU: Bočné sledovanie / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie
Kamera VESTYS SIDE je vďaka svojmu tvaru a spôsobu uchytenia určená primárne na sledovanie bočnej časti vozidla. To znamená, že zachytí nielen mŕtvy uhol, ale zvýši aj bezpečnosť na bočnej strane vozidla počas jazdy. Kamera má odolné kovové telo a tvrdené sklo, ktoré chránia optiku a vnútro kam..
55,00€ 75,00€
Bez DPH:45,83€
SKU: Širokouhlý záber / IR nočný režim
Kamera WIDE Side je ideálnou kamerou pre inštaláciu na bočnú časť vozidla, resp. na sledovanie bočných a mŕtvych uhlov počas jazdy. Či sa jedná o dlhý príves, alebo kratší karavan, každý vodič jednoznačne ocení pozorovanie bočných strán priamo na monitore. Má aerodynamický tvar, ktorý zabezpečuje le..
59,00€
Bez DPH:49,17€
SKU: Interiérová kamera / Otočná konzola / IR nočný režim
Už z názvu tejto kamery vyplýva, že je navrhnutá a určená primárne do interiéru vozidiel. VESTYS INSIDE je vhodná ako kamera do autobusu, karavanu, či do nákladného priestoru. Využitie v autobuse je pravdepodobne najužitočnejšie, nakoľko pomocou nej môžete sledovať bezpečnosť a správanie pasažier..
49,00€
Bez DPH:40,83€
Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)