Menu
Košík

Univerzálne cúvacie kamery pre dodávky

Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach. Pomocou kĺbiku si môžete cúvaciu kameru nastaviť (hore/ dole) do požadovaného uhla pohľadu. Drži..
42,00€
Bez DPH:35,00€
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN je vhodná pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera sa inštaluje na vrchnú časť automobilu s pohľadom dolu a je možné ju po inštalácii natáčať podľa potreby. Cúvacia kamera UNI-VAN je vybavená širokouhlou kamerou s pozorovacím uhlom 120° a nočným videním. Pre bezp..
75,00€
Bez DPH:62,50€
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vhodná ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním. Parkovacia kamera UNI-VAN MINI je úplne vodotesná (IP67), má celokovové telo, takže je pevná a odol..
60,00€
Bez DPH:50,00€
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00€ 75,00€
Bez DPH:43,33€
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejších kamier pre úžitkové vozidlá na trhu. ..
56,00€
Bez DPH:46,67€
SKU: Parkovacie senzory s cúvacou kamerou
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou UNI-SENSOR sú vhodné ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním pomocou dvoch svetelných LED diód, ktoré pomáhajú nasvietiť cestu. Parko..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)