Menu
Košík

Univerzálne cúvacie kamery pre dodávky

Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ má rozmer štandardnej podložky pod ŠPZ európskeho štandardu. V držiaku ŠPZ je zabudovaná cúvacia kamera, ktorú je možné rozšíriť o nočný režim s LED diódami pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach alebo aj o dynamické trajektórie, ktoré pomáhajú navádzať ..
42,00€
Bez DPH:35,00€
Univerzálna cúvcia kamera pre dodávky a karavany:Uchytenie kamery je navrhnuté tak, aby sedela na väčšinu typov dodávok, karavanov a mikrobusovParkovacia kamera pre dodávky a karavany UNI-VAN Univerzálna cúvacia kamera pre dodávky a karavany UNI-VAN môže byť podľa výberu vy..
75,00€
Bez DPH:62,50€
SKU: pre vozidlá bez tretieho brzdového svetla
Univerzálna cúvacia kamera s brzdovým svetlom je vhodná pre:vozidlá bez tretieho brzdového svetla karavany dodávky pohotovostné vozidlá autobusy špeciálne upravené vozidláUniverzálne brzdové svetlo s parkovacou kamerouCúvacia kamera v treťom brzdnom svetle ..
115,00€ 170,00€
Bez DPH:95,83€
SKU: OFF-ROAD, terénne auto, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, priemyselné vozidlá a stroje
Cúvacia kamera UNI-VAN MINI:pasuje na všetky druhy vozidiel osobné vozidlá úžitkové vozidlá nákladné vozidlá priemyselné vozidlá a strojeUniverzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI Univerzálna cúvacia kamera UNI-VAN MINI je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhl..
60,00€
Bez DPH:50,00€
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou zabudované v držiaku ŠPZ dodávame s možnosťou prídavného osvetlenia - môže mať zabudované LED diódy pre lepšiu viditeľnosť pri cúvaní aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Neoceniteľnou výhodou držiaka s parkovacou kamerou sú dva zabudované parkovacie senzo..
52,00€ 75,00€
Bez DPH:43,33€
SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera značky VESTYS pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene veľmi kvalitná a odolná. Pri tejto kamery ponúkame možnosti ako napr. výber rozlíšenia a  farebné prevedenie v čiernej a bielej farbe. Je možné použiť ju ako cúvaciu kameru alebo na..
45,00€
Bez DPH:37,50€
SKU: vhodná na rovné plochy karosérii
Parkovacia kamera UNI-DRILL je vhodná pre rovné a mierne šikmé karosérie vozidiel. Jej výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací uhol až 150°. Parkovaciu kameru UNI-DRILL máme v ponuke aj s možnosťou rozšírenia o prisvetlenie pomocou 8-LED, ktoré pomáhajú osvetľovať vozovku pri zníženej ..
20,50€
Bez DPH:17,08€
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejších kamier pre úžitkové vozidlá na trhu. ..
56,00€
Bez DPH:46,67€
SKU: Parkovacie senzory s cúvacou kamerou
Parkovacie senzory s cúvacou kamerou UNI-SENSOR sú vhodné ako pre osobné vozidlá, tak aj pre dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavená širokouhlou optikou s pozorovacím uhlom 170° a s nočným videním pomocou dvoch svetelných LED diód, ktoré pomáhajú nasvietiť cestu. Parko..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)