Menu
Košík

Monitory a WiFi sety pre úžitkové vozidlá

SKU: Štandardné alebo Vysoké rozlíšenie / Vstup pre dve kamery / Diaľkové ovládanie
Stojanový monitor do auta s veľkosťou 7 palcov (17,78cm) má dostatočne rozmerný displej na to, aby našiel uplatnenie aj v dodávkach, nákladných autách, autobusoch či pracovných strojoch. Výhodou tohto monitora je možnosť jednoduchého a variabilného umiestnenia, či už na palubnú dosku pomocou obojstr..
57,00€
Bez DPH:47,50€
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 2 kamery / Dotykové podsvietené tlačidlá
Monitor VESTYS AHD 6,2″ je pre svoju relatívne malú veľkosť vhodný najmä do vozidiel s obmedzeným priestorom pre umiestnenie. Aj napriek jeho veľkosti je obraz výbornej kvality vo vysokom rozlíšení. Nespornou výhodou monitoru je jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dotykových tlačidiel. Monitor..
114,00€
Bez DPH:95,00€
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 3 kamery / Podsvietené tlačidlá / Reproduktory / Svetelný senzor
Tento najpredávanejší monitor v kategórií monitorov pre úžitkové vozidlá má uhlopriečku 7 palcov, čo je takmer 18 cm. Výhodou tohto monitora je okrem jeho ideálnej veľkosti aj možnosť pripojenia až 3 kamier v rozlíšení AHD a rýchle prepínanie medzi nimi. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou ..
119,00€
Bez DPH:99,17€
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
Ak si chcete zaobstarať viac ako jednu kameru, tak odporúčame zvážiť kúpu monitora s možnosťou rozdelenia obrazu. Pri zobrazovaní kamier na tomto monitore si môžete zvoliť z viacerých spôsobov rozdelenia obrazovky. Jeden z najpredávanejších monitorov pre úžitkové vozidlá má veľkosť uhlopriečky 7 pal..
129,00€
Bez DPH:107,50€
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 3 kamery / Diaľkové ovládanie / Reproduktory / Svetelný senzor
Monitor má veľkosť uhlopriečky až 9 palcov, teda takmer 23 cm, čo je veľkou výhodou pri pozorovaní obrazu z kamery zo strednej a väčšej vzdialenosti. K tomuto monitoru môžete pripojiť  3 kamery v rozlíšení AHD. Obraz z kamier sa dá rýchlo prepínať viacerými spôsobmi. Ovládanie je jednoduché a i..
133,00€
Bez DPH:110,83€
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
V prípade, že chcete zapojiť viacero kamier s rozlíšením AHD a zároveň ich vidieť súčasne na veľkej obrazovke, tento monitor bude presne pre Vás. Monitor ponúka možnosť rozdelenia obrazu v rôznych variantoch rozmiestnenia kamier ako napr. dve kamery v hornej časti a jedna v celej spodnej časti, aleb..
149,00€
Bez DPH:124,17€
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Funkcie v menu
Monitor v spätnom zrkadle s 5″ uhlopriečkou displeja je vhodný pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery. Monitor v spätnom zrkadle sa ľahko inštaluje nastoknutím na originálne spätné zrkadlo pomocou pružného držiaka. Káble k monitoru sa prepájajú jednoducho podľa priloženého návodu, prípadne náv..
47,00€
Bez DPH:39,17€
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Výklopná funkcia pomocou tlačidla
Sklápací monitor pre cúvacie kamery s uhlopriečkou 5″ je veľmi praktický a ovládateľný jednou rukou. Po zaklopení v aute nezaberá takmer žiadne miesto. Jeho efektivita spočíva aj v tom, že nie vždy sa potrebujete pozerať, kam cúvate a preto ho v takých prípadoch nemusíte ani otvoriť. Otvoríte s..
44,00€
Bez DPH:36,67€
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť prilepenia na pal. dosku alebo prisatia na sklo
Štandardný stojanový monitor do auta s uhlopriečkou 5″ má kvalitný displej a video vstupy pre 2 cúvacie kamery alebo DVD prehrávač. Monitor môžete v aute prilepiť na palubnú dosku pomocou pevnej obojstrannej pásky alebo jednoducho prisať na sklo pomocou prísavky. Stojan má clonu proti slnku a p..
42,00€
Bez DPH:35,00€
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Veľký displej
Monitor v spätnom zrkadle so 7″ uhlopriečkou displeja je vhodný pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery. Monitor v spätnom zrkadle sa ľahko inštaluje nasadením na originálne spätné zrkadlo pomocou pružného držiaka. Káble k monitoru sa pripájajú taktiež jednoducho podľa priloženého návodu, prípa..
55,00€
Bez DPH:45,83€
SKU: Vysoké rozlíšenie / Jednoduché ovládanie / Rýchle spojenie
Jednoznačne najjednoduchšie riešenie ako vo vozidle prepojiť kameru s monitorom je bezdrôtovo. Pri väčšine lacných setov môže byť tento bezdrôtový signál sprevádzaný rušením a výpadkami. Avšak pri AHD bezdrôtovom sete je to úplne inak. Obraz je čistý, stabilný a dokonca vo vysokom rozlíšení. Prenoso..
269,00€
Bez DPH:224,17€
SKU: Rýchle spojenie / Kvalitný signál / Infra nočný režim / pre 1-2 kamery
Tento bezdrôtový set má aj napriek svojej nízkej cene veľmi dobrú kvalitu obraz. Prenosová vzdialenosť medzi monitorom a kamerou je vo voľnom priestore až 100 m. Kamera je vybavená infra nočným režimom, vďaka ktorému je obraz jasný aj pri znížených svetlených podmienkach. Monitor má uhlopriečku 7 pa..
179,00€
Bez DPH:149,17€
SKU: Pripojenie a zobrazenie až 4 kamier súčasne / Jednoduché ovládanie / Kvalitný prenos
Najjednoduchšie riešenie ako vo vozidle prepojiť kameru s monitorom je bezdrôtovo. Pri väčšine lacných setov môže byť tento bezdrôtový signál sprevádzaný rušením a výpadkami. Avšak pri tomto bezdrôtovom sete je to úplne inak. Obraz je čistý a stabilný. Prenosová vzdialenosť medzi monitorom a kamerou..
290,00€
Bez DPH:241,67€
SKU: dosah 10m
WiFi sada zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi cúvacou kamerou a monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahať kabeláž naprieč vozidlom. Inštalácia WiFi sady pre cúvacie kamery je jednoduchá pomocou pribaleného návodu a bez problémov ju zvládne aj laik. WiFi vysielač prepojíte s kamerou a WiFi ..
29,00€
Bez DPH:24,17€
SKU: dosah 100m
WiFi sada zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi cúvacou kamerou a monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahať kabeláž naprieč vozidlom. Inštalácia WiFi sady pre cúvacie kamery je jednoduchá pomocou pribaleného návodu a bez problémov ju zvládne aj laik. WiFi vysielač prepojíte s kamerou a WiFi ..
49,00€
Bez DPH:40,83€
Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)