Menu
Košík

Monitory a WiFi sety pre úžitkové vozidlá

SKU: Štandardné alebo Vysoké rozlíšenie / Vstup pre dve kamery / Diaľkové ovládanie
Stojanový monitor do auta s veľkosťou 7 palcov (17,78cm) má dostatočne rozmerný displej na to, aby našiel uplatnenie aj v dodávkach, nákladných autách, autobusoch či pracovných strojoch. Výhodou tohto monitora je možnosť jednoduchého a variabilného umiestnenia, či už na palubnú dosku pomocou obojstr..
57,00 €
Bez DPH:47,50 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 3 kamery / Podsvietené tlačidlá / Reproduktory / Svetelný senzor
Tento najpredávanejší monitor v kategórií monitorov pre úžitkové vozidlá má uhlopriečku 7 palcov, čo je takmer 18 cm. Výhodou tohto monitora je okrem jeho ideálnej veľkosti aj možnosť pripojenia až 3 kamier v rozlíšení AHD a rýchle prepínanie medzi nimi. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou ..
119,00 €
Bez DPH:99,17 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
Ak si chcete zaobstarať viac ako jednu kameru, tak odporúčame zvážiť kúpu monitora s možnosťou rozdelenia obrazu. Pri zobrazovaní kamier na tomto monitore si môžete zvoliť z viacerých spôsobov rozdelenia obrazovky. Jeden z najpredávanejších monitorov pre úžitkové vozidlá má veľkosť uhlopriečky 7 pal..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 2 kamery / Diaľkové ovládanie / Reproduktory / Svetelný senzor
Monitor má veľkosť uhlopriečky až 9 palcov, teda takmer 23 cm, čo je veľkou výhodou pri pozorovaní obrazu z kamery zo strednej a väčšej vzdialenosti. K tomuto monitoru môžete pripojiť  2 kamery v rozlíšení AHD. Obraz z kamier sa dá rýchlo prepínať viacerými spôsobmi. Ovládanie je jednoduché a i..
133,00 €
Bez DPH:110,83 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
V prípade, že chcete zapojiť viacero kamier s rozlíšením AHD a zároveň ich vidieť súčasne na veľkej obrazovke, tento monitor bude presne pre Vás. Monitor ponúka možnosť rozdelenia obrazu v rôznych variantoch rozmiestnenia kamier ako napr. dve kamery v hornej časti a jedna v celej spodnej časti, aleb..
143,00 €
Bez DPH:119,17 €
SKU: Pre doplnenie bezdrôtového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárovanie / Rýchle spojenie / Širokouhlý záber
Bezdrôtová kamera VESTYS WideView 150 je plne kompatibilná s naším bezdrôtovým setom VESTYS AHD ku ktorému je možné pripojiť až 4 takéto kamery. So širokouhlou optikou až 150 stupňov umožňuje kamera monitorovať väčšiu oblasť okolo vozidla, čím zlepšuje bezpečnosť pri manévrovaní, a práci. Jej infra ..
75,00 € 90,00 €
Bez DPH:62,50 €
Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlíšenie
SKU: Vysoké rozlíšenie AHD / Jednoduché ovládanie / Rýchle spojenie / pripojenie až 4 kamier súčasne
Jednoznačne najjednoduchšie riešenie ako vo vozidle prepojiť kameru s monitorom je bezdrôtovo. Pri väčšine lacných setov môže byť tento bezdrôtový signál sprevádzaný rušením a výpadkami, avšak pri AHD bezdrôtovom sete je to úplne inak - obraz je čistý, stabilný a dokonca vo vysokom rozlíšení. P..
179,00 € 210,00 €
Bez DPH:149,17 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Funkcie v menu
Výhody monitora v spätnom zrkadleuniverzálne umiestnenie na každé spätné zrkadlo slúži ako plnohodnotné spätné zrkadlo okamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaMonitor v spätnom zrkadle pre cúvacie kamery Monit..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Výklopná funkcia pomocou tlačidla
Výhody sklápacieho monitora:kompaktný rozmer umiestnenie na palubovej doske prilepením otvorenie jedným tlačidlomokamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaSklápací monitor do auta pre cúvacie kamery Sklápac..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť prilepenia na pal. dosku alebo prisatia na sklo
Výhody stojanového monitora:kompaktný rozmer umiestnenie na čelné sklo pomocou prísavky umiestnenie na palubovú dosku prilepenímokamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaStojanový monitor do auta pre cúvacie kame..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Veľký displej
Výhody monitora v spätnom zrkadleuniverzálne umiestnenie na každé spätné zrkadlo okamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cena možnosť doobjednania multimediálnych funkciíMonitor do auta s možnosťou multimediálnych ..
55,00 €
Bez DPH:45,83 €
SKU: dosah 10m
WiFi sada zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi cúvacou kamerou a monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahať kabeláž naprieč vozidlom. Inštalácia WiFi sady pre parkovacie kamery je jednoduchá a pomocou pribaleného návodu ju bez problémov zvládne aj laik. WiFi sadu je možné napojiť na všetky n..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
SKU: dosah 100m
Pomocou WiFi sady si bezdrôtovo prepojíte parkovaciu kameru s monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahania kabeláže naprieč vozidlom. WiFi sadu nainštalujete jednoducho vďaka podrobnému návodu, ktorý je súčasťou balenia. Táto WiFi sada je vhodná pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery a mon..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)