Menu
Košík

Monitory do auta pre cúvacie kamery

Na všetky monitory môžete pripojiť ktorúkoľvek kameru pre osobné autá z našej ponuky.

SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Funkcie v menu
Výhody monitora v spätnom zrkadleuniverzálne umiestnenie na každé spätné zrkadlo slúži ako plnohodnotné spätné zrkadlo okamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaMonitor v spätnom zrkadle pre cúvacie kamery Monit..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo
Monitor v spätnom zrkadle so 4,3″ uhlopriečkou displeja je vhodný pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery. Monitor v spätnom zrkadle sa jednoducho inštaluje nastoknutím na originálne spätné zrkadlo pomocou pružného držiaka. Káble k monitoru sa prepájajú jednoducho podľa priloženého návodu, príp..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Výklopná funkcia pomocou tlačidla
Výhody sklápacieho monitora:kompaktný rozmer umiestnenie na palubovej doske prilepením otvorenie jedným tlačidlomokamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaSklápací monitor do auta pre cúvacie kamery Sklápac..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť prilepenia na pal. dosku alebo prisatia na sklo
Výhody stojanového monitora:kompaktný rozmer umiestnenie na čelné sklo pomocou prísavky umiestnenie na palubovú dosku prilepenímokamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cenaStojanový monitor do auta pre cúvacie kame..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť uchytenia na pôvodné zrkadlo / Veľký displej
Výhody monitora v spätnom zrkadleuniverzálne umiestnenie na každé spätné zrkadlo okamžité zapnutie monitora pri zaradení spiatočky možnosť výberu vysokého rozlíšenia výhodná cena možnosť doobjednania multimediálnych funkciíMonitor do auta s možnosťou multimediálnych ..
55,00 €
Bez DPH:45,83 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Možnosť prilepenia na pal. dosku alebo prisatia na sklo
Štandardný stojanový monitor do auta s uhlopriečkou 4,3″ má kvalitný displej a video vstupy pre 2 cúvacie kamery alebo DVD prehrávač. Monitor môžete v aute umiestniť na palubnú dosku pomocou stojana s pevnou obojstrannou páskou alebo na sklo pomocou stojana s prísavkou. Monitor má clonu proti s..
35,00 €
Bez DPH:29,17 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Výklopná funkcia pomocou tlačidla
Sklápací monitor do auta je vhodný pre:vozidlá s obmedzeným priestorom na palubovej doske umiestnenie na palubovej doskeSklápací monitor do auta pre cúvacie kamery Sklápací monitor do auta pre cúvacu kameru s uhlopriečkou 4,3" je veľmi praktický a ovládateľný jednou rukou..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
SKU: RCA vstup pre dve kamery / Uchytenie na miesto pôvodného zrkadla
Spätné zrkadlo s 4,3″ LCD monitorom je vhodné pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery. Spätné zrkadlo s kvalitnou zrkadlovou plochou nahrádza originálne zrkadlo vo vozidle a ľahko sa inštaluje výmenou za pôvodné spätné zrkadlo pomocou držiaka umiestňovaného na originálnu päticu na čelnom s..
65,00 € 72,00 €
Bez DPH:54,17 €
SKU: dosah 10m
WiFi sada zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi cúvacou kamerou a monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahať kabeláž naprieč vozidlom. Inštalácia WiFi sady pre parkovacie kamery je jednoduchá a pomocou pribaleného návodu ju bez problémov zvládne aj laik. WiFi sadu je možné napojiť na všetky n..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
SKU: dosah 100m
Pomocou WiFi sady si bezdrôtovo prepojíte parkovaciu kameru s monitorom umiestneným vo vozidle bez nutnosti ťahania kabeláže naprieč vozidlom. WiFi sadu nainštalujete jednoducho vďaka podrobnému návodu, ktorý je súčasťou balenia. Táto WiFi sada je vhodná pre všetky nami ponúkané cúvacie kamery a mon..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)