Menu
Košík

Kamery a monitory značky VESTYS

SKU: Vysoké rozlíšenie / Širokouhlý záber / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie / 4-PIN výstup
Kamera pre nákladné a úžitkové vozidlá VESTYS ONE Univerzálna kamera VESTYS ONE je už na pohľad veľmi robustná, čo je aj jej najväčšou výhodou. Kamera má najširší pozorovací uhol z našej ponuky a to až 170 stupňov. Vďaka vysokej vodeodolnosti, ale aj celkovej odolnosti použitých materiálov je kamer..
59,00 € 75,00 €
Bez DPH:49,17 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / Odolná konštrukcia / IR nočný režim / 4-PIN výstup
Kamera na kamión Vestys Simple Univerzálna kamera VESTYS SIMPLE je obzvlášť vhodná ako parkovacia, resp. cúvacia kamera na kamión, karavan, autobus, pracovné a poľnohospodárske stroje a vozidlá, ale aj pre pohotovostné vozidlá. Kamera je odolná nielen proti nárazu, ale má aj vysokú vodeodolnosť a o..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 2 kamery / Dotykové podsvietené tlačidlá
Monitor VESTYS AHD 6,2″ je pre svoju relatívne malú veľkosť vhodný najmä do vozidiel s obmedzeným priestorom pre umiestnenie. Aj napriek jeho veľkosti je obraz výbornej kvality vo vysokom rozlíšení. Nespornou výhodou monitoru je jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dotykových tlačidiel. Monitor..
105,00 € 114,00 €
Bez DPH:87,50 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 3 kamery / Podsvietené tlačidlá / Reproduktory / Svetelný senzor
Tento najpredávanejší monitor v kategórií monitorov pre úžitkové vozidlá má uhlopriečku 7 palcov, čo je takmer 18 cm. Výhodou tohto monitora je okrem jeho ideálnej veľkosti aj možnosť pripojenia až 3 kamier v rozlíšení AHD a rýchle prepínanie medzi nimi. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou ..
119,00 €
Bez DPH:99,17 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
Ak si chcete zaobstarať viac ako jednu kameru, tak odporúčame zvážiť kúpu monitora s možnosťou rozdelenia obrazu. Pri zobrazovaní kamier na tomto monitore si môžete zvoliť z viacerých spôsobov rozdelenia obrazovky. Jeden z najpredávanejších monitorov pre úžitkové vozidlá má veľkosť uhlopriečky 7 pal..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
SKU: RCA alebo 4-PIN konektor / IR nočné videnie / Odolná konštrukcia
Univerzálna kamera pre nákladné vozidlá Vestys Classic Univerzálna kamera Vestys Classic pre nákladné vozidlá v klasickom prevedení je aj napriek svojej nízkej cene veľmi kvalitná a odolná. Je možné použiť ju ako cúvaciu kameru alebo na pozorovanie okolia pre kamióny, dodávky, karavany, príves..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
SKU: Vysoké rozlíšenie / 4-PIN vstupy pre 3 kamery / Diaľkové ovládanie / Reproduktory / Svetelný senzor
Monitor má veľkosť uhlopriečky až 9 palcov, teda takmer 23 cm, čo je veľkou výhodou pri pozorovaní obrazu z kamery zo strednej a väčšej vzdialenosti. K tomuto monitoru môžete pripojiť  3 kamery v rozlíšení AHD. Obraz z kamier sa dá rýchlo prepínať viacerými spôsobmi. Ovládanie je jednoduché a i..
133,00 €
Bez DPH:110,83 €
SKU: Automaticky uzatvárateľný kryt / IR nočný režim / Odolná konštrukcia / 4-PIN výstup
Kamera s automatickým krytom pre nákladné a úžitkové vozidlá Pri kamere VESTYS HIDE sa už nemusíte starať o to, či je zasnežená, zarosená od vody alebo zašpinená od prachu. Vďaka automaticky uzatvárateľnému krytu sú tieto starosti navždy minulosťou. Ochranný kryt sa automaticky otvorí pri zapnutí k..
95,00 €
Bez DPH:79,17 €
Monitor VESTYS AHD 9″ Quad Monitor VESTYS AHD 9″ Quad
CENOVÁ BOMBA !!!
SKU: Vysoké rozlíšenie / Zobrazenie viacerých kamier súčasne / pre 4 kamery
V prípade, že chcete zapojiť viacero kamier s rozlíšením AHD a zároveň ich vidieť súčasne na veľkej obrazovke, tento monitor bude presne pre Vás. Monitor ponúka možnosť rozdelenia obrazu v rôznych variantoch rozmiestnenia kamier ako napr. dve kamery v hornej časti a jedna v celej spodnej časti, aleb..
99,00 € 149,00 €
Bez DPH:82,50 €
SKU: Pre doplnenie bezdrôtového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárovanie / Rýchle spojenie / Širokouhlý záber
Bezdrôtová kamera VESTYS WideView 150 je plne kompatibilná s naším bezdrôtovým setom VESTYS AHD ku ktorému je možné pripojiť až 4 takéto kamery. So širokouhlou optikou až 150 stupňov umožňuje kamera monitorovať väčšiu oblasť okolo vozidla, čím zlepšuje bezpečnosť pri manévrovaní, a práci. Jej infra ..
75,00 € 90,00 €
Bez DPH:62,50 €
Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrôtový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlíšenie
SKU: Vysoké rozlíšenie AHD / Jednoduché ovládanie / Rýchle spojenie / pripojenie až 4 kamier súčasne
Jednoznačne najjednoduchšie riešenie ako vo vozidle prepojiť kameru s monitorom je bezdrôtovo. Pri väčšine lacných setov môže byť tento bezdrôtový signál sprevádzaný rušením a výpadkami, avšak pri AHD bezdrôtovom sete je to úplne inak - obraz je čistý, stabilný a dokonca vo vysokom rozlíšení. P..
179,00 € 210,00 €
Bez DPH:149,17 €
SKU: Dve samostatne nastaviteľné kamery / IR nočný režim / Vysoké rozlíšenie / 4-PIN výstupy
Cúvacia kamera s dvoma optikami Vestys Duo Cúvacia kamera VESTYS DUO s dvomi nezávisle pohybujúcimi sa optikami ponúka vodičovi ešte väčší prehľad o tom, čo sa deje za vozidlom. Táto duálna kamera má rozsah pohľadu pre prvú kameru 170° a pre druhú kameru 120°. Kamera má vynikajúcu viditeľnosť aj v ..
96,00 €
Bez DPH:80,00 €
SKU: Širokouhlý záber / Kovové telo / Mikrofón / 4-PIN výstup
Kamera pre karavan i úžitkové vozidlá Hľadáte kameru s naozaj malými rozmermi, širokouhlým záberom, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konštrukciou? VESTYS Mini je pre vás tá pravá. Vďaka jej malému rozmeru a nastaviteľnej konzole má množstvo spôsobov umiestnenia a je tak jednou z najuniverzálnejšíc..
45,00 € 56,00 €
Bez DPH:37,50 €
SKU: Sledovanie mŕtveho uhla / Konzola na okrúhlu tyč / IR nočné videnie / Vysoké rozlíšenie / 4-PIN výstup
Kamera pre nákladné a úžitkové vozidlá Vestys Round Kamera pre nákladné a úžitkové vozidlá VESTYS ROUND je odolná univerzálna kamera, ktorá má vďaka uchyteniu na špeciálnu konzolu možnosť flexibilného nastavenia. Kameru je možné upevniť na mnohých úžitkových vozidlách, v rôznych polohách a zárove..
65,00 € 80,00 €
Bez DPH:54,17 €
SKU: Bočné sledovanie / Odolná konštrukcia / IR nočné videnie / 4-PIN výstup
Bočná kamera pre nákladné vozidlá Vestys Side Bočná kamera Vestys Side je vďaka svojmu tvaru a spôsobu uchytenia určená primárne na sledovanie bočnej časti vozidla. To znamená, že zachytí nielen mŕtvy uhol, ale zvýši aj bezpečnosť na bočnej strane vozidla počas jazdy. Kamera má odolné kovové telo a..
49,00 € 75,00 €
Bez DPH:40,83 €
SKU: Interiérová kamera / Otočná konzola / IR nočný režim / 4-PIN výstup
Interiérová kamera do vozidiel Vestys Inside Už z názvu tejto kamery vyplýva, že je navrhnutá a určená primárne do interiéru vozidiel. Vestys Inside je vhodná ako kamera do autobusu, karavanu či do nákladného priestoru. Využitie v autobuse je pravdepodobne najužitočnejšie, nakoľko pomocou nej môžet..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
SKU: Výkon LED 8x3W / 1154 lumenov / odolná konštrukcia / 4-PIN výstup
Pracovné svetlo na nákladné a pracovné vozidlá Vestys Work Pracovné svetlo na auto Vestys Work s integrovanou kamerou s moderným senzorom a širokouhlou optikou má svietivosť až 1154 lúmenov vďaka 8 výkonným 3W LED modulom. Svetlo má rozptyl 65° a dokáže nasvietiť vzdialenosť až 45 m. Pracovné svetl..
99,00 €
Bez DPH:82,50 €
Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)